"Hledáte někoho, kdo se bude umět skvěle vcítit do pocitů čtenáře (respektive zákazníka)? Pak vám paní Martinu Coufalovou můžeme na 100 % doporučit. Spolupracujeme spolu už dlouho (nějaký rok už tomu bude) a i za tu dobu můžeme říct, že p. Coufalová má vše, co je v dnešní době vzácnost: vždy dodržuje termíny, je spolehlivá, velmi rychle pochopí, co potřebujeme, je empatická, píše čtivě a z nadhledu. Jediný důvod, proč bychom ji nedoporučili je, aby neměla moc práce a zůstala jen nám :-))"
„S Martinou dlouhodobě spolupracujeme při tvorbě autorských textů pro naše klienty. Mít jistotu ve spolehlivém, profesionálním copywriterovi a editorovi nám dává prostor plně se věnovat potřebám našich zákazníků a bezproblémovému dlouhodobému plánování jejich aktivit. Žádné téma není Martině cizí, dokáže si vždy vše nastudovat a vnést do textů správnou náladu. Výstup pak přesně odpovídá potřebám použití textů."
"S Martinou jsme spolupracovali během celé sezony na mnoha článcích. Vždy se nám dostala perfektní práce a jednalo se o bezproblémovou spolupráci, ve které budeme určitě dále pokračovat. Martina se vždy dokáže velmi rychle zorientovat ve všech tématech a její odvedená práce je na velmi dobré úrovni."
„S paní Coufalovou jsem realizoval několik projektů, od spolupráce na textech článků do tisku, až po editaci dvou knih. Spolupráce probíhala korektně, slíbené termíny vždy dodržela a v psaní i editaci je opravdovou profesionálkou. Počítám s ní i v budoucnu, pokud mě neodmítne, protože bude díky tomuto mému doporučení příliš zavalena prací."
"Martinu jsme požádali, zda by nám pomohla s PR aktivitami naší neziskové organizace. Hledali jsme někoho, kdo dokáže psát čtivé PR články a tiskové zprávy, které by jasně a výstižně prezentovaly naše aktivity. Martina zcela naplnila naše očekávání a jsme s její prací dlouhodobě spokojeni."
"S Martinou Coufalovou se mi dobře spolupracuje. Celé téma si vždy pečlivě prostuduje a pak napíše opravdu trefné texty. Všechny zakázky také přesně podle termínu, žádné zpoždění. Profesionální a dobrá spolupráce, doporučuji…"
Prohlédněte si ukázky
mých prací
Pro koho dělám