"Vše perfektní. Práce dodána vždy na čas a s minimální potřebou dalších úprav. Děkujeme a ve spolupráci budeme rádi pokračovat."
"Naše spolupráce s Martinou začala na portále Na volné noze před necelým rokem. Po prvních realizovaných zakázkách, na kterých jsme si vyladili komunikaci a vzájemné požadavky na zadání i výstup, jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Pomyslnou jedničku mohu dát za tvorbu tiskových zpráv a PR článků, které často sama obohatí o informace, které mi provozní slepotou již unikají. Co jí závidím, je zvláštní talent pro to, zpracovat jakékoli téma do zajímavé a čtivé formy. Vždy dodrží termín, vždy mi zvedne telefon a spolupráce s ní je celkově moc fajn."
"Hledáte někoho, kdo se bude umět skvěle vcítit do pocitů čtenáře (respektive zákazníka)? Pak vám paní Martinu Coufalovou můžeme na 100 % doporučit. Spolupracujeme spolu už dlouho (nějaký rok už tomu bude) a i za tu dobu můžeme říct, že p. Coufalová má vše, co je v dnešní době vzácnost: vždy dodržuje termíny, je spolehlivá, velmi rychle pochopí, co potřebujeme, je empatická, píše čtivě a z nadhledu. Jediný důvod, proč bychom ji nedoporučili je, aby neměla moc práce a zůstala jen nám :-))"
„S Martinou dlouhodobě spolupracujeme při tvorbě autorských textů pro naše klienty. Mít jistotu ve spolehlivém, profesionálním copywriterovi a editorovi nám dává prostor plně se věnovat potřebám našich zákazníků a bezproblémovému dlouhodobému plánování jejich aktivit. Žádné téma není Martině cizí, dokáže si vždy vše nastudovat a vnést do textů správnou náladu. Výstup pak přesně odpovídá potřebám použití textů."
"S Martinou jsme spolupracovali během celé sezony na mnoha článcích. Vždy se nám dostala perfektní práce a jednalo se o bezproblémovou spolupráci, ve které budeme určitě dále pokračovat. Martina se vždy dokáže velmi rychle zorientovat ve všech tématech a její odvedená práce je na velmi dobré úrovni."
„S paní Coufalovou jsem realizoval několik projektů, od spolupráce na textech článků do tisku, až po editaci dvou knih. Spolupráce probíhala korektně, slíbené termíny vždy dodržela a v psaní i editaci je opravdovou profesionálkou. Počítám s ní i v budoucnu, pokud mě neodmítne, protože bude díky tomuto mému doporučení příliš zavalena prací."
Prohlédněte si ukázky
mých prací
Pro koho dělám