"Je-li něco fakt mazaný nápad, co mě v posledním roce překvapil, tak rozhodně „Pohádka na míru“. A výsledek? Tati, to je přesně o mně! Tati, to je krásné! Tati, díky, to je nápad! Doporučuju já i můj nejmladší syn Diviš, který si skrze pohádku od Martiny podle mě stvrdil, že nemusí mít význačný koníček, jako starší bratři, ale že „stačí jen hrát na klavír".
"Martina s námi spolupracovala na textech pro společenskou deskovou hru. Musím říct, že to bylo hodně kreativní práce. Martina vše zvládla a zároveň jsme se na ni mohli spolehnout v rovině slíbených termínů, což nebývá u kreativních lidí pravidlem :-) Jsme rádi, že jsme měli možnost s Martinou spolupracovat."
"Vše perfektní. Práce dodána vždy na čas a s minimální potřebou dalších úprav. Děkujeme a ve spolupráci budeme rádi pokračovat."
"Naše spolupráce s Martinou začala na portále Na volné noze před necelým rokem. Po prvních realizovaných zakázkách, na kterých jsme si vyladili komunikaci a vzájemné požadavky na zadání i výstup, jsme navázali dlouhodobou spolupráci. Pomyslnou jedničku mohu dát za tvorbu tiskových zpráv a PR článků, které často sama obohatí o informace, které mi provozní slepotou již unikají. Co jí závidím, je zvláštní talent pro to, zpracovat jakékoli téma do zajímavé a čtivé formy. Vždy dodrží termín, vždy mi zvedne telefon a spolupráce s ní je celkově moc fajn."
"Hledáte někoho, kdo se bude umět skvěle vcítit do pocitů čtenáře (respektive zákazníka)? Pak vám paní Martinu Coufalovou můžeme na 100 % doporučit. Spolupracujeme spolu už dlouho (nějaký rok už tomu bude) a i za tu dobu můžeme říct, že p. Coufalová má vše, co je v dnešní době vzácnost: vždy dodržuje termíny, je spolehlivá, velmi rychle pochopí, co potřebujeme, je empatická, píše čtivě a z nadhledu. Jediný důvod, proč bychom ji nedoporučili je, aby neměla moc práce a zůstala jen nám :-))"
„S Martinou dlouhodobě spolupracujeme při tvorbě autorských textů pro naše klienty. Mít jistotu ve spolehlivém, profesionálním copywriterovi a editorovi nám dává prostor plně se věnovat potřebám našich zákazníků a bezproblémovému dlouhodobému plánování jejich aktivit. Žádné téma není Martině cizí, dokáže si vždy vše nastudovat a vnést do textů správnou náladu. Výstup pak přesně odpovídá potřebám použití textů."
Prohlédněte si ukázky
mých prací
Pro koho dělám